Menu

Oblíbené produkty

Home / O Nás

O Nás

Firma již od roku 1992 zajišťuje v oboru domácí elektroniky – servis, prodej, leasing a montáže převážně v regionech na Písecku a na Strakonicku. Pro poskytování těchto služeb máme potřebné technické vybavení včetně kvalitní měřící techniky. Zároveň sledujeme neustálý vývoj v tomto oboru, nezbytností jsou pravidelná školení. Na základě nových poznatků a zkušeností se snažíme o neustálé zlepšování našich služeb i vzhledem k Vašim přáním a připomínkám.

          V posledních letech se nejvíce zabýváme montážemi digitálních satelitních přístrojů a rekonstrukcemi společných televizních antén pro příjem digitálního pozemního příjmu. Nejžádanějším produktem jsou právě české programy, které lze přijímat v digitální kvalitě přes satelit, jedná se o programy ČT1, ČT2, NOVA, TV PRIMA, NOVA CINEMA, PRIMA COOL, TV BARANDOV, ČT4, ČT24, ÓČKO, NOE TV, TA3, PUBLIC TV, Z1, STV1, STV2, JOJ, JOJ PLUS, MARKIZA, STV3, DOMA  montujeme také satelitní komplety UPC direct.

          Digitální pozemní příjem se v jihočeském kraji začal vysílat v říjnu 2008. V tomto období byl spuštěn Multiplex 1 s programy ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 dalším rozšířením digitálního vysílání je spuštění Multiplexu 2 a 3 v září 2009. Multiplex 2 vysílá tyto programy NOVA, PRIMA, TV BARANDOV, PRIMA COOL a Multiplex 3 vysílá programy Z1 a PUBLIC TV. Pokrytí signálu je dle jednotlivých regionů, kvalita přijmu záleží na anténním systému a místě příjmu.

X
X